Šroubovák 8400 T9x 60mm SwissGrip PB Swiss Tools je určen pro práci s šrouby typu Torx T9. Díky délce čepele 60 mm se hodí pro úkony, kde je potřeba dosáhnout do hůře přístupných míst, aniž byste museli dělat kompromisy v ovladatelnosti nástroje.
Rukojeť SwissGrip je vyrobena z dvoukomponentního materiálu, který zajišťuje pevný úchop i při delší práci. Ergonomický tvar rukojeti snižuje únavu ruky a umožňuje efektivní přenos síly při šroubování. Povrch rukojeti je navržen tak, aby neklouzal ani v případě zpocených dlaní.
Čepel je vyrobena z vysoce legované oceli, která je odolná proti opotřebení a deformaci. Precizní zpracování hrotu zajišťuje přesné usazení do šroubu, což minimalizuje riziko poškození hlavy šroubu i samotného nástroje.
Šroubovák je vhodný pro profesionální i domácí použití, ať už pracujete v dílně, na montážích nebo při opravách elektroniky. Kompaktní rozměry umožňují snadné uložení v brašně nebo kufříku s nářadím.
Model PB Swiss Tools 8400 T9x 60mm je navržen s důrazem na dlouhou životnost a spolehlivost. Výrobce klade důraz na precizní výrobu a kontrolu kvality, což ocení každý, kdo potřebuje spolehlivý šroubovák pro každodenní práci.