Zelený permanentní popisovač edding 400 je určený pro psaní na různé povrchy, jako je papír, plast, kov, sklo nebo karton. Díky svému univerzálnímu využití najde uplatnění v kanceláři, domácnosti i ve škole. Popisovač je vybaven kulatým hrotem, který umožňuje plynulé a přesné psaní.
Šířka stopy se pohybuje v rozmezí 1 až 2 mm, což zajišťuje čitelnost a přehlednost textu. Inkoust je permanentní, rychleschnoucí a odolný vůči vodě i otěru, což oceníte při dlouhodobém značení nebo archivaci dokumentů. Barva inkoustu je sytě zelená, která dobře vynikne na světlých i tmavších podkladech.
Tělo popisovače je vyrobeno z odolného plastu, který chrání vnitřní náplň před vysycháním. Díky kompaktním rozměrům se popisovač snadno vejde do kapsy, penálu nebo zásuvky pracovního stolu. Uzávěr s klipem umožňuje pohodlné přenášení a zabraňuje nechtěnému otevření.
Permanentní popisovač edding 400 je navržen pro dlouhodobé používání. Inkoust neobsahuje toluen ani xylol, což snižuje riziko nepříjemného zápachu při psaní. Produkt je vhodný pro značení předmětů v kanceláři, skladech, dílnách i domácnosti.
Praktické balení a jednoduché použití dělají z tohoto popisovače spolehlivý nástroj pro každodenní značení. Zelený odstín je dobře rozpoznatelný a přispívá k přehlednosti vašich poznámek, popisků nebo označení předmětů.