Upínací pás s hákem o délce 7,5 metru je určený pro zavěšení a fixaci nákladu v různých prostředích. Model RPC5000-120750/P-SB je vybaven robustním hákem, který umožňuje rychlé a pevné uchycení k pevným bodům. Díky své konstrukci je vhodný pro použití v autodopravě, skladech i dílnách.
Pás je vyroben z odolného materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost při opakovaném používání. Šířka pásu a pevnost v tahu odpovídají běžným požadavkům na bezpečné uchycení nákladu, což minimalizuje riziko posunutí během přepravy nebo skladování.
Háky na obou koncích pásu jsou navrženy pro snadné a rychlé připevnění. Jejich tvar umožňuje uchycení k různým typům ok, háků nebo jiných upevňovacích bodů. Pás je vhodný pro zavěšení předmětů, které vyžadují stabilní a pevné uchycení.
Celková délka 7,5 metru poskytuje dostatečný rozsah pro manipulaci s většími předměty nebo pro použití v místech, kde je potřeba větší dosah. Pás lze snadno navinout a uskladnit, což usnadňuje jeho přepravu a skladování.
Model RPC5000-120750/P-SB je určen pro opakované použití a je kompatibilní s běžnými upínacími systémy. Je vhodný pro profesionální i domácí využití, kde je potřeba spolehlivě upevnit nebo zavěsit různé předměty.