Ocelové lanko galv. 12mm/50M je určeno pro široké spektrum použití, kde je kladen důraz na pevnost a odolnost. Průměr lanka 12 mm zajišťuje vysokou nosnost a stabilitu při manipulaci s těžšími břemeny, což oceníte například ve stavebnictví, průmyslu nebo při kotvení a zajišťování nákladu.
Galvanické pozinkování chrání ocelové lanko před korozí a prodlužuje jeho životnost i při použití ve venkovním prostředí. Povrchová úprava minimalizuje riziko vzniku rzi, což je důležité zejména při dlouhodobém vystavení vlhkosti nebo proměnlivým povětrnostním podmínkám.
Délka návinu 50 metrů umožňuje pohodlné odměření potřebné délky podle konkrétního projektu. Lanko je navinuto tak, aby se s ním snadno manipulovalo a skladovalo, což šetří čas při přípravě i samotné práci.
Ocelové lanko je vhodné pro použití s různými typy svorek, napínáků a dalších spojovacích prvků. Díky univerzálnímu průměru 12 mm jej lze kombinovat s běžně dostupným příslušenstvím, což zvyšuje jeho využitelnost v praxi.
Produkt je označen kódem L51132, což usnadňuje jeho identifikaci a objednání. Ocelové lanko galv. 12mm/50M je připraveno zvládnout i náročné úkoly, kde je potřeba spolehlivost a dlouhá životnost materiálu.