Kabelové oko s kroužkem ve žlutém provedení je určeno pro vodiče s průřezem 4,0 až 6,0 mm². Tento typ zakončení usnadňuje připojení vodičů k elektrickým svorkám a zajišťuje pevné a spolehlivé spojení v rozvodech nízkého napětí.
Produkt je vyroben z vodivého materiálu, který umožňuje efektivní přenos elektrického proudu. Povrchová úprava zvyšuje odolnost proti korozi, což prodlužuje životnost spojení i v náročnějších podmínkách.
Žluté barevné označení odpovídá standardizaci pro vodiče s uvedeným průřezem, což usnadňuje orientaci při instalaci a údržbě elektrických rozvodů. Kroužek je navržen tak, aby umožnil rychlou a jednoduchou montáž pomocí běžných nástrojů.
Balení obsahuje 100 kusů kabelových ok, což je vhodné pro větší projekty nebo pravidelnou údržbu. Každý kus je samostatně oddělen, což zjednodušuje manipulaci a skladování.
Kabelové oko je vhodné pro použití v domácích i průmyslových elektroinstalacích, kde je potřeba zajistit pevné a trvalé spojení vodičů s elektrickými svorkami. Produkt splňuje běžné požadavky na bezpečnost a kompatibilitu s odpovídajícími vodiči.