Upínací háky pro nádobku odvzdušňovače brzd jsou určeny jako příslušenství k modelu BGS 8999. Slouží k bezpečnému uchycení nádobky během procesu odvzdušňování brzdového systému, což usnadňuje manipulaci a zajišťuje stabilitu při práci.
Háky jsou vyrobeny z odolného materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost při opakovaném používání. Konstrukce je navržena tak, aby odolala běžnému opotřebení v dílenském prostředí a poskytovala pevné uchycení bez rizika uvolnění.
Montáž háků je jednoduchá a nevyžaduje speciální nářadí. Stačí je připevnit k nádobce odvzdušňovače a následně zavěsit na vhodné místo v motorovém prostoru. Tím se minimalizuje riziko rozlití brzdové kapaliny a zvyšuje se efektivita práce.
Kompatibilita s modelem BGS 8999 zajišťuje, že háky přesně pasují a splňují požadavky na rozměry i nosnost. Díky tomu je možné je využít při různých typech servisních úkonů spojených s údržbou brzdového systému.
Upínací háky jsou vhodné pro profesionální i domácí použití. Umožňují pohodlné zavěšení nádobky v různých polohách, což usnadňuje přístup k brzdovým komponentům a zvyšuje přehlednost při odvzdušňování.