Upínač typu W s označením DIN69893A HSK-A63 32x110mm od značky HAIMER je určen pro upínání nástrojů v CNC obráběcích strojích. Tento model splňuje normu DIN69893A, což zajišťuje kompatibilitu s širokou škálou strojů využívajících rozhraní HSK-A63. Díky přesně definovaným rozměrům je vhodný pro aplikace, kde je klíčová stabilita a opakovatelnost upnutí.
Průměr upínače činí 32 mm a celková délka je 110 mm. Tyto rozměry umožňují použití s nástroji, které vyžadují pevné a přesné uchycení při obrábění. Upínač je navržen tak, aby minimalizoval vibrace a zajistil optimální přenos síly mezi vřetenem a nástrojem.
Rozhraní HSK-A63 je známé pro svou vysokou tuhost a přesnost, což je důležité při obrábění s vysokými otáčkami a nároky na přesnost. Upínač typu W je vhodný pro různé typy operací, včetně frézování, vrtání a dalších obráběcích procesů, kde je vyžadována stabilita upnutí.
Výrobce HAIMER je známý svým zaměřením na přesnost výroby a dlouhou životnost svých produktů. Upínač je vyroben z materiálů, které odolávají opotřebení a zajišťují spolehlivý provoz i při dlouhodobém používání v náročných podmínkách.
Upínač je vhodný pro profesionální použití v průmyslových provozech, kde je kladen důraz na přesnost, opakovatelnost a kompatibilitu s normovanými systémy upínání. Díky standardizovaným rozměrům a provedení je možné jej snadno integrovat do stávajících výrobních procesů.