Sponka z jemného drátu Novus typ 53/6 mm je určena pro přesné a nenápadné spojování materiálů v domácnosti, dílně i kanceláři. Díky svému tvaru a rozměrům je vhodná pro práci s papírem, textiliemi, fóliemi nebo tenkými dřevěnými lištami. Sponky jsou kompatibilní s odpovídajícími sponkovačkami typu 53, což zajišťuje snadné použití bez nutnosti úprav nářadí.
Každá sponka je vyrobena z jemného drátu, který minimalizuje poškození spojovaného materiálu. Povrchová úprava zajišťuje odolnost proti korozi, což prodlužuje životnost spojů i při dlouhodobém použití. Sponky mají délku 6 mm, což je vhodné pro spojování tenkých vrstev bez rizika průrazu materiálem.
Balení obsahuje 5000 kusů, což umožňuje dlouhodobé používání bez nutnosti častého doplňování zásob. Větší balení je praktické pro profesionální i hobby využití, kde je potřeba větší množství spojovacích prvků během jednoho projektu.
Sponky jsou vhodné pro různé typy prací, například čalounění, výrobu dekorací, balení nebo drobné opravy. Díky univerzálním rozměrům je lze použít v široké škále sponkovaček, které podporují typ 53. To zvyšuje jejich využitelnost v různých pracovních prostředích.
Produkt je dodáván v pevném balení, které chrání sponky před poškozením a usnadňuje jejich skladování. Jasné označení typu a rozměru na obalu pomáhá rychle najít správný spojovací materiál při práci.