GARANTUJEME DORUČENÍ DO VÁNOC u objednávek uhrazených do 19.12. 10:00h, platí pouze pro zboží SKLADEM !
Tato sada čelistí RÖHM DIN6350DB o průměru 80 mm je určena pro upínací sklíčidla a nabízí přesné uchycení obrobků při soustružení. Sada obsahuje tři kusy čelistí, které jsou navrženy podle normy DIN 6350DB, což zajišťuje kompatibilitu s odpovídajícími sklíčidly a stabilní upnutí materiálu.
Čelisti jsou vyrobeny z odolného materiálu, který zvládá i náročné pracovní podmínky v dílně. Díky preciznímu zpracování je možné dosáhnout opakovatelných výsledků při upínání různých typů obrobků, což ocení každý, kdo pracuje s kovem nebo jinými tvrdými materiály.
Průměr 80 mm umožňuje použití s menšími i středně velkými soustruhy, kde je potřeba spolehlivého a pevného uchycení. Sada je vhodná pro profesionální i hobby využití, kde je kladen důraz na přesnost a stabilitu během obrábění.
Montáž čelistí je jednoduchá a rychlá, což šetří čas při výměně a nastavování. Kompatibilita s normou DIN 6350DB zajišťuje, že čelisti lze použít v široké škále běžně dostupných sklíčidel, což rozšiřuje možnosti jejich využití.
Výrobce RÖHM je známý svým zaměřením na přesnost a dlouhou životnost nástrojů. Tato sada čelistí je vhodnou volbou pro každého, kdo hledá spolehlivé řešení pro upínání obrobků při soustružení a potřebuje mít jistotu stabilního uchycení během práce.