Check Váš email byl úspěšně přidán do databáze pro odběr novinek

KALENDÁŘ BOUKAL 2024

KALENDÁŘ BOUKAL 2024 - PRVNÍ VYDÁNÍ

Pro letošní rok jsme si pro naše zákazníky a obchodní partnery připravili překvapení v podobě vlastního originálního kalendáře BOUKAL 2024. 

Touto formou chceme prezentovat naši firmu a nářadí v podání krásné modelky s tím, že mottem celé kampaně je

"Nářadí od nás je krásné!". 

Celá akce vznikla spontánně a díky nadšení všech účasníků fotky vznikaly poměrně rychle. Stačilo připravit podrobný harmonogram, vybrat spránou modelku, správná místa pro focení, dobrého fotografa, kreativce a akce mohla začít!

Mezi zaměstnanci máme také nadšené motorkáře, kdy jeden z nich nám zapůjčil pro focení vlastní mašinu. Další zaměstnanec nám pro změnu zapůjčil terénní vůz.

Na každé fotce najdete nejen modelku Evu, která je ženou mnoha tváří ale také nářadí nebo nástroj, který prodáváme.

Pokud nám napíšete do zprávy  na náš IG https://www.instagram.com/boukal.cz/ nebo FB https://www.facebook.com/shop.BOUKAL.cz/ jaká fotka (měsíc) se vám líbí nejvíce, odměníme vás malým dárkem.

Pokud Vás zajímají backstage fotky, můžete nahlédnout ZDE: https://files.boukal.cz/soubory/novinky/hnedy-prosty-kolaz-post-na-facebook-1.png

Kalendář si také stále můžete zakoupit u nás na e-shopu: https://www.boukal.cz/nastenny-kalendar-boukal-2024/108080/produkt

Celá akce se nesla v pohodovém duchu, pořádně jsme si to užili, zatím máme samé dobré ohlasy a už teď se těšíme, až začneme tvořit fotky pro kalendář BOUKAL 2025!

Tým BOUKAL

 

Left arrow icon Zpět na výpis novinek