Check Váš email byl úspěšně přidán do databáze pro odběr novinek

WITTE

Světový výrobce ručního nářadí pro profesionální použití v průmyslu a řemeslné výrobě od roku 1785.

KIRCHHOFF Witte GmbH 

Vše začalo potřebou…

WITTE je, opět, součástí firmy Stephan Witte, která byla založena v roce 1785 pro výrobu šicích jehel v Iserlohnu. Již v roce 1785 zahájila WITTE výrobu jehel pro textilní průmysl, pro sedláře a obuvníky. Brzy dodávala zákazníkům po celém světě. Když bylo na počátku 19. století vyrobeno 10 milionů jehel, rozrůstající se rodinný podnik byl již v polovině století jednou z vedoucích společností ve svém sektoru s 1 200 zaměstnanci a 2 miliony jehel.

VYSOKÉ UMĚNÍ SCREWDRIVER

Vzhledem k tomu, že díky automatizaci vznikala hrozba že výrobky společností Schneider, Sattler a Schuster budou mít konkurenty, se společnost WITTE již dávno stala výrobcem nástrojů pro výrobu automobilů a vozů.

Během této doby společnost vyvinula produkt, který stále tvoří páteř značky: šroubovák.

Od té doby to WITTE zdokonalil jako nikdo jiný - s pomocí neustálých inovací, nejvyšších požadavků na ergonomii a materiály a samozřejmě nejvyšší kvality "Made in Germany".

KVALITA Z NĚMECKA
Německé strojírenství a řemeslné zpracování se vždy těšilo vysoké reputaci ve světě. Dlouho předtím, než se slogan „Made in Germany“ objevil jako slogan, již WITTE zastupoval hodnoty jako inovace, přesnost a spolehlivost z Německa. Ctnosti, jimž dnes připadáme jako místo samotné Německo, jsou nepostradatelnou součástí filozofie identity a kvality firmy WITTE.

Nářadí špičkové kvality:

  • Šoubováky
  • Šroubovací bity
  • VDE sortiment (šroubováky, kleště, sady)
  • Klešťový sortiment
Více o výrobci Chevron down Zobrazit méně Chevron up