Check Váš email byl úspěšně přidán do databáze pro odběr novinek

IPC Soteco

IPC Soteco - vysavače a extraktory pro profesionální použití.

Soteco, společnost skupiny IPC,

byla založena v roce 1975 a dnes je předním výrobcem vysavačů pro mokré a suché procesy a čističů koberců.
Produkty naleznete prostřednictvím sítě distributora v Itálii a více než 70 zemích po celém světě, kam se vyváží 80% jejího celkového obratu. IPC Soteco založila 4 pobočky: Francie, Španělsko, Belgie, Brazílie, dnes součásti skupiny IPC.

IPC Soteco vděčí za své přední umístění zavedení radikálních inovací u vysavačů a čističů koberců, které následně převzala i hlavní konkurence v oboru.

V průběhu let výzkum a vývoj, technologie a především prodejní organizace, která vytvořila rozsáhlou distribuční síť zaměřenou nejen na prodej, ale i na pomoc a služby zákazníkům, pomohly upevnit vedoucí pozici této mezinárodní společnosti. Řada produktů je doplněna rozsáhlým příslušenství řady AF pro poskytování řešení veškeré problematiky číštění. Vždy tržně orientované, IPC Soteco úspěšně zajišťuje potřeby trhu, a předkládá inovativní produkty a řešení. 25.000 m² výrobní závod s moderními montážními linkami a odděleními a virtualizované výroba 70% z jeho komponent představují velmi efektivní a konkurenceschopné výrobní organizace.

Vysoký standard zákaznických služeb, personalizované strategie a pečlivé služby jsou charakteristické pro tuto společnost. IPC Soteco je certifikována dle EN ISO: 9001 - 2000

Více o výrobci Chevron down Zobrazit méně Chevron up