Check Váš email byl úspěšně přidán do databáze pro odběr novinek

2. Ročník závodu horských kol EXTREM BIKE MOST 2023

V rámci závodu horských kol jsme vystavovali nářadí vhodné pro cyklisty a pro všechny, kdo servisuje jízdní kola vč. elektrokol.

2. ročník závodu horských kol EXTREM BIKE MOST 2023

Nezapomenutelný cyklistický zážitek

Dne 13.5.2023 se na Hipodromu v Mostě konal již 22. ročník závodu horských kol zvaný EXTREM BIKE MOST 2023.Tato akce přilákala cyklisty a fanoušky z celého regionu, a my, společnost BOUKAL s.r.o., jsme s hrdostí podpořili tuto událost jako jeden ze sponzorů.

BOUKAL s.r.o. – Váš spolehlivý partner pro cyklistické nářadí

Jako významný oficiální dodavatel nářadí zn. WERA jsme se stali odborníky na kompletní sortiment vč.  šroubovací nářadí a bity. Naše široká škála produktů zahrnuje více než 3000 druhů nářadí, včetně speciálního sortimentu určeného přímo pro cyklisty.

Kvalitní nářadí WERA pro profesionální i amatérské cyklisty

Na našem e-shopu www.boukal.cz nabízíme široký výběr nářadí zn. WERA pro jízdní kola a elektrokola. Naše produkty jsou navrženy tak, aby cyklistům ušetřily čas a námahu při každodenní údržbě jejich kol. Vyznačují se prvotřídní kvalitou, dlouhou životností a jednoduchým používáním. Garantujeme maximální skladovou dostupnost, odborné poradenství na míru, a vždy u nás najdete a seznámíme vás s nejnovějšími novinkami na trhu.

Vyberte si z naší široké nabídky WERA nářadí pro cyklisty

Naše široká nabídka zahrnuje několik zásadních produktů, které se staly hitem mezi návštěvníky závodu EXTREM BIKE MOST 2023. Největší zájem vzbudila limitovaná edice nazvaná 1 RUNDA WERA 2023. Tato edice obsahuje top výběr těch nejpoužívanějších  šroubováků, bitů a inbusů, spolu s originálními WERA pivními podtácky, originálním otvírákem na lahve a úžasným servírovacím podnosem WERA TOOL REBELS s protiskluzovou úpravou. Dalšími oblíbenými produkty jsou momentový klíč, legendární stavitelný momentový šroubovák Kraftform a WERA BICYCLE SET 1. Pro cyklisty vystavené odřeným kolenům jsme měli připravené originální WERA náplasti s nápisem "Tool rebels don't cry".

Značka MILWAUKEE - Spolehlivý partner pro akumulátorové nářadí

Další známou značkou, která zaujala návštěvníky závodu, je zn. MILWAUKEE. Tato značka dominuje v oblasti akumulátorového nářadí a její červená barva a originální a moderní design je dobře rozpoznatelný.  Jako jedna z největších oficiálních distribučních společností nářadí zn. MILWAUKEE jsme si získali širokou popularitu a stále se rozšiřující fanouškovskou základnu.

Navštivte naši MILWAUKEE prodejnu a vyberte si ze širokého sortimentu

Máme pro vás připravený MILWAUKEE showroom v Litvínově, kde si můžete prohlédnout naše produkty a využít 3D prohlídku prodejny. Na našem e-shopu tisíce  druhů produktů, od malého nářadí až po velké MX FUEL stroje. Máme také široký výběr ochranných pomůcek, které jsou při práci nezbytné. Nejvíce zaujaly návštěvníky MILWAUKEE gola sady a nová aku příklepová vrtačka FPD3-502X, která se právě dostala na český trh.

Příští rok se opět setkáme na EXTREM BIKE MOST!

Jsme velmi potěšeni, že jsme se mohli účastnit 22. ročníku závodu horských kol EXTREM BIKE MOST 223 a prezentovat naše špičkové produkty cyklistům i fanouškům. Doufáme, že příští rok se opět setkáme a společně prožijeme další nezapomenutelný cyklistický zážitek.

Tým BOUKAL

Left arrow icon Zpět na výpis novinek