Bernardo


KOVOOBRÁBĚNÍ

DŘEVOOBRÁBĚNÍ

TVÁŘENÍ

MANIPULAČNÍ TECHNIKA 

Firma PWA byla založena v roce 1979 jako rodinný podnik se sídlem v rakouském městě Linec a ve svých počátcích působila jako maloobchodní firma specializovaná na dodávání strojů a strojního vybavení v Rakousku. Po 14 letech trvalého růstu firma zahájila v roce 1993 velkoobchodní prodej obráběcích a tvářecích strojů. Významného mezníku v historii bylo dosaženo v roce 1997, kdy byla provedena registrace značky BERNARDO, která vešla postupně ve známost i v dalších státech Evropy.

Neustálý vzestup prodeje vyvíjel stále větší tlak na původní sklad o rozloze 600 m2, proto se v roce 2004 firma rozhodla rozšířit skladovací plochu na velikost 2 000 m2. Sklad se rozšiřoval ještě jednou a to v roce 2008. Zvýšení skladovací plochy proběhlo tak, že firma PWA postavila centrální sklad cca 10 km od města Lince u městečka Engerwitzdorfu a to o rozloze 3 700 m2.

Následně byla provedena rekonstrukce původního sídla v Linzi, při které byl původní sklad přebudován na předváděcí místo s kancelářemi pro technickou a obchodní činnost o celkové rozloze 2 000 m2. V tomto objektu je hlavní sídlo společnosti a velká předváděcí hala sortimentu.

Firma PWA v současnosti zaměstnává 26 zaměstnanců a exportuje do 26 zemí Evropské unie a to za podpory stálého rozšiřování sortimentu nabízených produktů.

Přednosti značky BERNARDO

Okamžitá dodávka

BERNARDO zajišťuje dodávky zboží prostřednictvím několika přepravců v krátkých časech a s velmi výhodnými cenovými podmínkami. Expedice produktů je prováděna denně prostřednictvím vybraných a seriózních logistických společností. V ČR je pro zajištění obchodní činnosti a rychlé dodávky partnerem značky BERNARDO firma BOUKAL s.r.o. v Litvínově.

Rady profesionálů

BERNARDO se opírá o kvalifikované a technicky zdatné zaměstnance, kteří jsou schopni vytipovat a nabídnout odpovídající strojní vybavení na požadovanou práci. V případě zájmu si může zájemce (potenciální zákazník) nabízené stroje prohlédnout a odzkoušet ve firemní předváděcí hale v Linci (AT) a v Litvínově (ČR).

firemni-predvadeci-hala

Optimální poměr CENA – VÝKON

BERNARDO nabízí produkty se zajímavým poměrem CENA – VÝKON pro své zákazníky a samozřejmě v souladu s jejich požadavky. Dlouhodobé obchodní partnerství s výrobními závody, doplněné stálými jednáními o cenových podmínkách, udržuje pro zákazníky atraktivní ceny nabízeného sortimentu.

Záruka kvality

Při výběru nových produktů firma PWA – BERNARDO klade důraz na kvalitu. Do svého produktového portfolia doplňuje pouze sortiment, který prošel interními testy a splňuje definované standardy kvality.

Dlouholeté zkušenosti

S více jak třicetiletou zkušeností z oblastí kovoobrábění, dřevoobrábění a tváření dosahuje značka BERNARDO vysoké úrovně svého KNOW-HOW doplněné spolehlivým servisem. Tyto přednosti firmy PWA – BERNARDO jsou podpořeny dlouholetými obchodními vztahy s dodavateli a stálými obchodními partnery. Obdobné zkušenosti má na území ČR i firma BOUKAL s.r.o., která má několik obchodních zástupců a techniků pro kvalitní služby zákazníkům. Tito pracovníci jsou dlouhodobě školeni pro prodej obráběcích strojů a příslušenství. Zároveň tito pracovníci absolvovali několik školení v zahraničí zaměřených na oblast nástrojů na obrábění a upínací techniku.

Spolehlivost produktů

Na jednotlivá strojní zařízení se značkou BERNARDO je standardně poskytována záruční lhůta o délce 24 měsíců.

Servis záruční i pozáruční

Zákaznický servis je důležitá součást činnosti firmy. Servisní oddělení tvoří tým kvalifikovaných a zkušených techniků. Tato služba je podpořena na území ČR zkušenými pracovníky firmy BOUKAL s.r.o.

priprava-a-kontrola-pred-expedici

Široký výběr produktů

Velký počet položek nabízeného sortimentu obráběcích strojů a nástrojů dokazuje, že značka BERNARDO myslí na potřeby svých zákazníků a může nabídnout produkty ve velmi širokém záběru výrobních, údržbářských a výukových prací.
Nabízíme více jak 3 500 produktů rozsáhlého sortimentu. Jedná se o stroje vhodné pro amatéry a kutily, pro poloprofesionály a také pro použití v profesionálních a industriálních výrobních a opravárenských provozech.
Firma Boukal s. r. o. (Ing. Petr Boukal – BOUKAL) má celý sortiment Bernardo včetně části svého sortimentu dalších značek na svých webových a e-shopových stránkách s originálním překladem a aktualizovaným stavem nabízených novinek a to v počtu cca 20 tis. položek.

Logistika

Centrální sklad v Engerwitzdorfu je velmi frekventované logistické centrum s velkým množstvím příchozího a odchozího zboží každý den. Dlouholetá spolupráce s prověřenými přepravci zaručuje kvalitní doručení zboží i o velkých hmotností a rozměrů.
Pro ČR je zajišťována logistika ze skladu firmy v Litvínově dle požadavku zákazníka.
Stroje běžně skladované v Rakousku jsou průběžně do ČR dodávány v intervalu max. 10 dnů.

Samozřejmostí je také výstupní kontrola odesílaného zboží. Výstupní kontrola je prováděna proškoleným týmem techniků.

 

kamionova-expedice

Novinky

Na webových stránkách firmy PWA (AT) a firmy BOUKAL (ČR) můžete nalézat v průběhu roku nové produkty, další vývoj i vylepšování jednotlivých produktů.

Technická specifikace dodávky strojů

Veškeré produkty z nabídky firmy BERNARDO, naleznete na webových stránkách PWA nebo na stránkách firmy BOUKAL www.boukal.cz popř. shop.boukal.cz. Zde si můžete prohlédnout obrázky jednotlivých produktů a jejich detailů, technické parametry, termíny dodání a na základě písemného či telefonického dotazu, popř. zaslaného zadání/poptávky je možné doladit obchodní a technické podmínky dodávky.

Download centrum firmy PWA a firmy BOUKAL

Na stránkách firmy BERNARDO, či obchodního zástupce pro ČR firmy BOUKAL si můžete stáhnout katalogy, návody popř. si zažádat o zasílání newsletterů na Vámi zadanou emailovou adresu.